Dub 192018
 

Obloha byla dnes od rána jako vymetená. Doba ranního vstávání se posunuje čím dál více do pozdějšího času. Aktivity během dne jsou náročné a tak si děti rády přispí, přesto stihneme dobu učení ještě před snídaní. Dopoledne výroba čelenek a hry v parku. Na oběd vynikající svíčková s knedlíkem a dnes i zmrzlina( konečně se někteří nedočkavci dočkali této dobroty). Odpoledne obchůzka kolem domečků, výšlap do kopce, lanové aktivity a hry v terénu.
Po večeři jsme si zazpívali a dostali pochvalu od p. kuchaře i p. recepční – známe totiž nové písničky a tak zpíváme rádi i několikrát denně. Po večeři sprcha a pohádky s domýšlením. Pohádkou na dobrou noc se loučíme s dnešním krásným dnem.
Zítra nás čeká balení – to se budete divit, co všechno přivezeme. Burza oděvů a výměna bude probíhat jistě i příští týden, neboť někteří netuší co je jejich. Snad se s tím popereme se ctí!
Čekejte na svá zlatíčka zítra po 16 hodině.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion