Bře 252018

V pátek 23.3. 2018 se ve školní jídelně sešůo 8 družstev mladší kategorie – 24 dětí ze 3. a 4. třídy.

Úkolem tříčlenných týmů bylo připravit zdravou svačinku pro 4 osoby v hodnotě 100Kč za 60 minut.
Celý měsíc březen si žáci připravovali recepty podle zásad zdravé výživy, ladili prostírání a dekorace, vybírali oblečení.
Vedoucí akce Lenka Kopřivová nakoupila, přichystala potraviny přesně, jak si děti zapsaly. Společně s Martinou Martinkovou připravily stoly, prkýnka, nože, misky.
Kluci byli úžasní, holky kouzelné!!!
Týmy – Zajíčků, Tří trojek, Strašidýlek, Unicornů, Party Hic, Čertic, Křup a Duha, předvedly profesionální výkony.
Spousta motivace, troška štěstí, špetka trpělivosti a výsledek = fantastické svačinky!!!!

Velké poděkování paní vedoucí školní jídelny a paním kuchařkám za možnost uskutečnit tuto soutěž.

V pondělí 26.3. se těšíme na soutěžící starší kategorie 5.-8. tříd.