Úno 262018
 

V minulém týdnu si děti mohly vyzkoušet práci různých zaměstnání. V pondělí jsme si povídali o profesích, děti k profesi přiřazovaly potřebné nástroje, zdobily mafinky pomoci knoflíků, plastelínou zdobily dorty a také si hrály na kadeřnice a stavitele. Ve středu si mohly děti zkusit starší řemeslo jako bylo tkaní látek, práci holiče nebo hokynáře. Navštívili jsme školní jídelnu, kde nás paní kuchařky seznámily s vybavením velké kuchyně.  Ve čtvrtek se herna proměnila v nemocnici s lékaři a sestřičkami, jen o pacienty byla nouze, ale přece jen se pár odvážlivců našlo, proběhl odběr krve, operace, amputace,… fantazie dětí byla velká. Tento den se děti také proměnily na kuchaře a cukráře a uvařily skvělý zákusek. Celý týden se nám pěkně povedl.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion