Úno 192018
 

V předprázdninovém týdnu zavítaly na návštěvu ke svým kamarádům děti z mateřských škol Drahotuše, Hrabůvka a z mateřské školy Čtyřlístek z Milenova. Drahotušští prvňáci jim předvedli nejen to jak zvládají školní povinnosti, ale také se pochlubili  pokroky ve školní práci. Ukázali budoucím prvňáčkům, že není potřeba mít žádné obavy z příchodu do školy.  Čtení, psaní a počítání zvládli před svými známými bez chybičky. Hry s písmenky  a s čísly jsou přece tak  zábavné.

S dětmi ze školek se setkáváme pravidelně a seznamujeme je tak s prostředím školy, aby proběhl přechod do školního prostředí bez větších obtíží. Děti ze školek opět přivítáme v naší škole na počátku března na hodině hudební výchovy a také na dnu otevřených dveří, který proběhne 8.3. 2018. I Vy jste srdečně zváni nahlédnout pod pokličku školního dění v drahotušské škole.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion