Říj 092017
 

V pondělí 2. 10. jsme se s dětmi vydali vstříc dobrodružství na dopravní hřiště v Hranicích. Na místě se děti řádně posilnily vydatnou svačinou a pak už to začalo! Každý si mohl zvolit dopravní prostředek dle své odvahy – menší odrážedla, větší koloběžky a pro opravdové odvážlivce byly nachystány kola s kolečky. Všechny děti byly moc šikovné – jezdily ve správném jízdním pruhu, dávaly pozor na protijedoucí kamarády a občas, když už zbývalo málo síly, zaparkovaly a šly si odpočinout na velké pružinové auto. Den se krásně vydařil, vykouklo i sluníčko.

Tento projekt byl financován za pomoci města Hranice z grantu „Děti, pozor červená !“.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion