Srp 232017
 

Milí rodiče,

dne 4. září se otevřou brány drahotušské školy pro Vašeho prvňáčka. Vstup do školy je možný od 7:30 hod.

První třída se nachází ve 2. patře vpravo, cesta zde bude označena balónky. Slavnostní zahájení školního roku v přítomnosti rodičů proběhne v 7:50 hod. Ve škole se zdržíte cca 45 min., obdržíte informace týkající se organizace prvního školního týdne, informace o provozu školní družiny i jídelny.

Protože Vaše děti jsou již žáky, jistě si ponesou svou školní aktovku. Přezůvky na první školní den nejsou potřeba. Žáčci si převezmou klíče od šatních skříněk a seznámí se svou třídou i paní učitelkou. Pro první školní týden dětem postačí vybavené pouzdro pastelkami, ořezávátkem a dvěma tužkami. Do šatní skříňky si děti uloží přezůvky. Další informace obdržíte na třídní schůzce.

Přeji všem prvňáčkům úspěšný vstup do školního roku.

Na nové žáčky se těší
třídní učitelka Iveta Mertová

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion