Kvě 192017

Čtvrteční dopoledne 18. května na dopravním hřišti v Hranicích.

Za krásného, slunečného počasí mladí cyklisté z Hranických škol, Bělotína, Potštátu, Hustopečí nad Bečvou, Stříteže nad Ludinou absolvovali povinné disciplíny – test z pravidel provozu na pozemních komunikacích – jízda po dětském dopravním hřišti – jízda zručnosti – zásady poskytování první pomoci.

Družstvo:
Mladší kategorie – Kája Procházková  5.třída, Anetka Hegerová 4.tř., Honza Střílka 4.tř., Ivan Pospíšil 4. tř.
Starší kategorie – Andrejka Machancová 7. tř., Kája Šatánková 7.tř., Ondra Koláček 7. tř. , Lukáš Kučera 9.tř.
Máme 2.místo – starší kategorie a postup do okresního kola!!!
Všichni moc, moc šikovní a skvělá organizace pod vedením Honzy Trčky, Městské policie Hranice, Policie ČR, Vojska ČR, Střední zdravotnické školy Hranice, Města Hranice a BESIP panu Charousovi.