Dub 032017
 

První týden nás provázelo téma „Kniha přítel člověka“. Děti si nosily do školky své oblíbené knihy, se kterými jsme se seznamovali, listovali si v nich, prohlíželi ilustrace a také si z každé knihy něco přečetli. Navštívili jsme místní knihovnu a paní Ošťádalová nás seznámila s jejím chodem. Také nám ukázala jak je knihovna rozdělena a kde můžeme najít knihy pro děti. Tento týden předškoláci zakončili nocováním ve školce. Měli jsme výbornou večeři u Smočků částečně zasponzorovanou panem Symerským, noční stesku odvahy, hledání pokladu a nechyběla ani pořádná diskotéka.

V další týdnu mladší děti sázely a vytvářely třídní zahrádku z jarních květin a některé zeleniny. Každé dítě zkusilo, jak se pracuje s hlínou a na zalévání a péči o rostlinky si sjednali služby „hospodáře“.

24. března jsme jeli do zábavního parku v Olomouci – „Krokodýlek“, děti byly nadšené.

Ve středu 29. března předškolní děti pekly perníčky ve školní jídelně a odpoledne ukázaly rodičům a paní učitelkám ze školy, jak jsou připraveny k zápisu a co všechno už se naučily.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion