Úno 162017
 

V rámci „ZOUBKOVÉHO TÝDNE“, jsme s dětmi z Berušek navštívili místního zubního lékaře MUDr. Tadeause Byrtuse v zubní ordinaci v Drahotuších. Děti se z počátku ostýchaly, ale po malé chvíli si je pan doktor získal, svým poutavým vyprávěním, o tom jak a kdy správně čistit zoubky, co jíst, ať jsme nejen zdraví, ale máme i zdravé zoubky. No a co dělat, když máme červíka. Děti si prohlédly všechny nástroje v ordinaci a nejvíce je bavilo vozit se na zubařském  křesle. To se doslova předháněly. Tak teď s chutí do čištění zoubků ve školičce po obědě. Nejdůležitější je však zoubky čistit ráno a zejména večer doma před spaním, zdůrazňoval pan zubař.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion