Lis 022016
 

Měsícem říjnem nás provázely pohádky. O divadelní přestavení v MŠ se postarala paní učitelka Volfová, která nám zahrála pohádku Obr a skřítek. Představení plné překvapení a písniček. Některé děti si s paní učitelkou zahrály jako malí skřítci. Pohádky Červená karkulka a O velké řepě dramaticky ztvárnily děti ze sluníček, samy si připravovaly divadelní scénu, vybíraly si roli, kterou chtějí hrát a k ní patřičný kostým.

Mateřskou školu navštívily paní učitelky Chudová a Zákopčaníková ze ZUŠ Hranice. Představily nám hru na tahací harmoniku a flétnu v různých hudebních stylech. Představení zakončily pěknými lidovými písněmi, při kterých jsme si s nimi mohli zazpívat.

24.října jsme se všichni vypravili do velkého divadla v Olomouci. Divadlo Šantovka nám zahrálo pohádku Červená Karkulka – „Karkulka tak trochu jinak“. Legrační představení se dětem velmi líbilo. Už se všichni těšíme na další krásné divadlo.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion