Lis 012016

dsc_6495

Víte, jak se slaví Halloween a co má společného s Dušičkami? To se žáci naší školy mohli dozvědět v pondělí 31. října při halloweenské oslavě, která proběhla v režii žákovské rady pod vedením paní učitelky Březíkové.

Žáci si své třídy již před podzimními prázdninami tematicky vyzdobili a v pondělí už plni napětí očekávali, komu se to nejlépe podaří. Vyhrála devátá třída.

Členové žákovské rady přichystali pro své spolužáky program v tělocvičně: povídalo se, zpívalo se a tančilo. Někteří odvážlivci dorazili do školy ve strašidelných maskách a kostýmech, hlasováním pak sami žáci vybrali ty nejzajímavější:

1. stupeň – Barbora Kulhánková, Filip Frydryšek, Barbora Frömlová
  2. stupeň – Daniel Plesník, Tereza Zdráhalová, Nikola Mořkovská

Celé dopoledne pak korunoval oběd ve školní jídelně – paní kuchařky připravily halloweenské menu s názvy jídel, které naháněly strach, např. „hadí hnízda s netopýřím mozečkem v krvavé omáčce“ nebo „Sněhurčin koláč s arzénem“. Nikdo se neotrávil 🙂 🙂 🙂