Říj 232016
 

Projekt 72 hodin jsou tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají v termínu od 13. do 16. října. Kdykoli během těchto 72 hodin se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě či okolí…

My, žáci ZŠ a MŠ Drahotuše se do projektu zapojujeme každoročně. Letos jsme se rozhodli vytvořit malý ovocný sad. Náš projekt jsme proto nazvali „Vysaďme Drahotuše!“ a v pátek 14. 10. s žáky 8. a 9. třídy vysadili ovocné stromy (jabloně, hrušně a třešně) na školní zahradě.

Za dovoz ovocných stromů do školy bychom rádi poděkovali firmě CZ DEKO SYSTÉM s.r.o. paní Kopečné.

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion