Čvc 062016
 

Třeťáci ještě asi nevěděli co je to paleontologická vycházka, ale slovo zkamenělina už znali všichni. Věděli jsme, kde se místečko s fosiliemi nachází. Po mnoha marných pokusech objevil Ríša jako první v rozťuknutém kamenu krásnou mušli. Přišla velká radost a nabuzení ostatních spolužáků. Všem to ale nevyšlo.

Méně úspěšní hledači mohou své štěstí zkusit s rodiči. Místečko už znají. Volným krokem jsme sešli do Teplic a měli štěstí, protože byla otevřena kaple sv. Peregrina, kterou jsme si prohlédli i s odborným výkladem. Touto krásnou vycházkou jsme ukončili školní rok 2015/16.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion