Čvn 232016
 

Zacinkala medaile, tentokrát bronzová a umístění na třetím místě ze dvanácti soutěžících škol!

Zástupci naší školy se s chutí poprali s nelehkými úkoly, které se pro nás tentokrát zástupci vojska připravili: horolezecká stěna Jakub, dráha bojovníka,střelba, šplh, cvičení paměti, hod granátem, oblékání chemického oděvu. Počasí se vydařilo, stejně jako celý den!

Gratulujeme úspěšným žákům: Aleně Kňazovčíkové, Terezii Kučerové, Honzovi Kňazovčíkovi, Pavlu Detvayovi, Martinu Pospíšilovi a Jirkovi Částečkovi. Kromě radosti z bronzové příčky si odnesli i medaili a flash disk.Díky!

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion