Čvn 212016
 

I když se řítíme mílovými kroky ke konci školního roku, přesto si najdeme čas,  zasoutěžit si s žáky  hranických  škol. Dnešní dopoledne drahotušští navštívili hřistě školy 1. máje, kde proběhly soutěže v běhu na 60 metrů, skoku dalekém, hodu míčkem nebo vrhu koulí. V celkovém součtu bodů jsme obsadili  celkové 4. místo. Pochvalu za své sportovní výkony si zasluhují úplně všichni, protože osobní rekordy v jednotlivých disciplínách padaly!

Karolína Šatánková, Alena Kňazovčíková, Alena Částečková, Martin Pospíšil, Roman Chytrý, Petr Mykytin, Jana Gajdošíková, Terezie Kučerová, Katka Machancová, Fanda Pchálek, Jirka Částečka, Lukáš Kučera.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion