Čvn 152016
 

Naši žáci se zúčastnili 7. ročníku včelařské výtvarné soutěže pro žáky ZŠ, kdy smyslem je přiblížit dětem práci včelařů a prohloubit jejich znalosti o přírodě a enviromentální výchově.

Vyhlášení nejlepších výkresů a prací se konalo ve dvoraně  Hranického zámku v pondělí 13. června 2016 v 10 hodin. Ceny nejlepším dílům předával starosta města Jiří Kudláček, předseda Včelího království v Hranicích Pavel Malovec a předseda ZO ČSV Pavel Polián.

Každý, kdo se soutěže účastnil obdržel tašku, ve které mimo výtvarných potřeb, měl i i plaketu s emblémem soutěže a rokem konání. Všichni, kteří přišli na toto vyhlášení měli možnost ochutnat 12 druhů medu a na závěr kouzelník vykouzlil snad několik desítek nafukovacích včelek nebo i jiný  zvířátek.

Bc. Lenka Kopřivová

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion