Čvn 072016
 

A tím to začalo…….A, m, i, é……máma, Pepa, syn…. To je mimi. Jana pije limo. Naše černá kočka. Luděk s Matějem byli v neděli na výletě. Čmelák bzučí bzum, bzum, bzum, až se třese celý dům.

Celoroční projekt se snažil přivést budoucí čtenáře nejen ke  knize, ale především probudit touhu po čtení a představit  knihovnu jako zábavnou a vzdělávací instituci, která má co nabídnout. Na návštěvách se nám vždy líbilo, a proto jsme se nemohli dočkat pasování čtenářů. To proběhlo v pondělí v místní knihovně, za přítomnosti paní ředitelky Jemelkové i paní ředitelky školy Dagmar  Pospíšilové. Samozřejmě nechybělo studio Bez kliky s panem Prokešem a jeho spolupracovníky. Všechny děti obdržely slavnostní list se svým jménem, knihu z rukou ředitelky knihovny a poukázku na přihlášení do knihovny. Tak ať se Vám, děti, krásně čte!

 

Response code is 404

 

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion