Kvě 152016
 

Ve čtvrtek 12. května 2016 jsme v zaplněném sále U Jelena oslavili ve spolupráci s Osadním výborem a Městem Hranice Den matek. Popřát maminkám přišly děti z mateřské i základní školy, které si připravily pestrý program. Básničky se střídaly s tanečním vystoupením, hrou na flétnu a písněmi. Programem nás provázeli naši deváťáci Hana Jahnová a František Pchálek, který nejen hezky recituje, ale je i skvělý moderátor a tanečník. Maminky odcházely s malým dárkem a úsměvem na tváři.

Response code is 404

  Jeden komentář na “Den matek”

  1. Nádhera, moc mě mrzí, že jsem se tam nedostala 🙁

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion