Pro 072015
 

Tak přímo tohoto projektu se 15 žáků 8. a 9. třídy naší školy aktivně účastnilo ve čtvrtek 3. 12. 2015. Po důkladném proškolení o bezpečnosti práce si žáci prostudovali pracovní list a metodický list k výrobku ze dřeva a s nadšením se pustili do práce. Naše nové vybavení pro školní dílnu (značky UNIMAT 1, přímočará pila, soustruh a vrtačka) tak bylo vyzkoušeno v praxi. Po 6 hodinách usilovné práce pod dohledem pedagogů se chlapci mohli pochlubit modelem děla a dívky modelem nosorožce. Kromě dřeva použili žáci ještě další pomůcky a nástroje a výsledek jejich práce můžete obdivovat ve vitrínce na mezipatře naší školy. Rozvoj technických dovedností žáků je tak dalším úspěšným projektem, na kterém se naše škola podílí.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion