Zář 022015
 

Vážení rodiče,

dne 10.9. 2015 se od 15:00 konají třídní schůzky naší základní školy. Vaše účast je velmi žádoucí, neboť Vám budou třídními učiteli  předány přístupové údaje k elektronické žákovské knížce, kterou jsme od letošního školního roku uvedli do provozu.  Od 4. ročníku již nebudou k dispozici tištěné podoby žákovské knížky, první až třetí třída povede obě varianty  klasifikace. Věříme, že je naším společným zájmem, aby údaje o prospěchu Vašeho dítěte k Vám dorazily v co nejkratší době.

Třídní schůzky budou 10.9.2015 probíhat takto :

Pro rodiče žáků I. stupně:  15:00 – 15:30 – názorná ukázka používání elektronické žákovské knížky v tělocvičně školy, 15:30 – 16:00  třídní schůzky v jednotlivých třídách

Pro rodiče žáků II. stupně: 15:00 – 15:30 – třídní schůzky v jednotlivých třídách, 15:30 – 16:00  názorná ukázka používání elektronické žákovské knížky v tělocvičně školy

 

Pedagogové ZŠ a MŠ Hranice IV – Drahotuše

  2 komentáre na “Důležité upozornění”

  1. pekna hloupost co ty deti ktere nemaji doma pocitace a internet???? to si maji kazdy den nekde platit kavarnu nebo neco aby zjistili co ma jejich dite za znamky?? to uz je ucitelum za tezko jim ty znamky do zakovskych napsat?? hloupost toto fakt

    • Elektronickou žákovskou knížku jako nadstandardní službu žádají rodiče a vývoj společnosti 🙂
      Ve většině rodin by ani papírovou žákovskou knížku nepotřebovali; povídají si o tom, co se ve škole děje a co a jak se jim (ne)daří.
      Pedagogům to přináší novou a další zátěž. Držím všem palce, ať to zvládnou.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion