Srp 242015
 

Vážení rodiče,

vzhledem k probíhající rekonstrukci silnice v Drahotuších – a s tím souvisejícími přechodnými úpravami provozu – Vás touto cestou žádáme a prosíme o poučení svých dětí co se týče bezpečnosti silničního provozu a samotných přesunů v opravovaných úsecích při příchodu a odchodu Vašich dětí v úseku Drahotuše náměstí – škola. Vzhledem k tomu, že před školní budovou nyní nelze parkovat a došlo i ke změně umístění zastávek, nezapomeňte, prosím, že cesta do školy Vám tak bude trvat déle. Na bezpečnost Vašich dětí budou dohlížet i příslušníci Městské policie v Hranicích, nelze však tuto situaci zajistit bez Vaší pomoci a zodpovědnosti.

Připravme, prosím, dětem společně klidný, spokojený a hlavně bezpečný začátek nového školního roku.

Děkujeme Vám za spolupráci a pomoc

                                                                 Zaměstnanci základní školy a mateřské školy v Drahotuších

V Drahotuších dne 1. 9. 2015

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion