Čvc 032015
 

Soukromá střední odborná škola Hranice, s. r. o.  se   zapojila   jako partner do  projektu  Podpora  technického  a  přírodovědného vzdělávání v Olomouckém kraji, reg. č. CZ.1.07/1.1.00/44.009. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Cílem projektu je zvýšit zájem žáků o studium přírodovědných předmětů a s pomocí moderních didaktických pomůcek přiblížit žákům přírodovědné a technické předměty.

Díky projektu byla vybudována odborná učebna, která byla vybavena moderními didaktickými i  zdravotnickými pomůckami a simulačními modely. Odbornou učebnu, včetně moderních didaktických pomůcek, využívají kromě žáků střední školy také žáci partnerských základních škol   – ZŠ Šromotovo náměstí Hranice, ZŠ Struhlovsko Hranice, ZŠ Bělotín a ZŠ Drahotuše – v rámci sdílené výuky, kroužku Poznej své tělo    a     klíčové aktivity vzájemného učení žáků základních škol a střední školy.

V průběhu projektu byly pro žáky partnerských základních škol a střední školy uspořádány zajímavé exkurze. Žáci navštívili výstavu Bodies Revealed  v Brně, v areálu  Ostravy -Vítkovic  expozici Velkého světa techniky, lázně  Klimkovice a Rožnov pod Radhoštěm.

Odborní garanti spolupráce SŠ děkují ředitelům, učitelům základních škol a odborníkům z praxe za aktivní  spolupráci při přípravě a realizaci klíčových aktivit přírodovědného vzdělávání.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion