Čvn 212015
 

V pátek 18. 6. 2015 jsme vyrazili na školní výlet směr Dolní Morava. Odjezd od školy bez deště, v Olomouci trvalý déšť, s blížícím se cílem se počasí umoudřilo. S prvními kroky vzhůru do hory přestalo pršet a dokonce na nás i vykouklo sluníčko. Na Slamníku (1233 m) ukázaly hory svou zrádnost měnícího se počasí. Ze slunečného dne se během okamžiku stala mlha s malou viditelností. I teplota poklesla na 8 °C. Sestup sjezdovkou nás všechny nejen zahřál, ale i rozesmál, nebyla nouze o zajímavé sportovní výkony i pády. Pod sjezdovkou čekal na účastníky výletu adrenalin park, kde si někteří odvážlivci vyzkoušeli horolezeckou stěnu a obří houpačku. Výkony to byly obdivuhodné – viz foto. Na závěr jsme se přesunuli ke středisku U Slona, kde proběhla poslední skvělá disciplína – bobová dráha, jedna z nejdelších a profilem nejzajímavějších v ČR.

Co říci závěrem? Když je dobrá parta lidí, kteří se dovedou sami nad sebou zasmát a pobavit, výlet nemůže dopadnou jinak než skvěle. Děkujeme Vám všem za příjemný den.  🙂

V&R Holasovi

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion