Čvn 012015
 

Den dětí, který letos připadl na toto pondělí, oslavili žáci naší školy formou soutěží a her na školním dvoře a hřišti. První vyučovací hodinu členové žákovské rady nachystali devět stanovišť s potřebným vybavením. Druhou a třetí vyučovací hodinu strávili venku za slunečného počasí žáci z 1. stupně, potom je – na čtvrtou a pátou hodinu – vystřídali jejich starší spolužáci z 2. stupně. Každý dostal kartičku a na jednotlivých stanovištích plnil úkoly (hod míčkem do kbelíku, poznávání dopravních značek, složení puzzle, běh kolem hřiště, skákání přes švihadlo aj.). Po splnění všech disciplín děti dostaly odměnu – balíček sladkých i slaných pochoutek, které poskytl Klub rodičů a přátel školy.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion