Kvě 192015
 

Základní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů – II. kategorie žáků nar. 1999–2002 se konala ve čtvrtek 14. 5. 2015 v prostorách školy v Drahotuších a na školním hřišti.

Všichni věděli, že se něco děje. Do školy se sjížděli žáci, pečlivě vybaveni povinnou výbavou cyklisty, ze všech koutů Drahotuš a z vesnic v okolí. To bylo barevných kol a přileb, různé druhy rukavic a sportovního oblečení. Versace by žasnul!!!

Začali jsme besedou týkající se první pomoci. Paní Mgr. Maršálková, učitelka Střední zdravotnické školy v Hranicích, spolu se svými žákyněmi ze 2. ročníku názorně předváděly základy poskytování první pomoci. Všichni je bedlivě sledovali, protože věděli, že vše se jim bude hodit právě při plnění disciplín.

Soutěž byla zahájena v 10 hodin. Třídy se rozběhly po stanovištích podle rozpisu. Na jízdu zručnosti na školním dvoře dohlížel strážník Městské policie Hranice p. Šindler. Projíždět 8 překážek nebyla legrace, ale nikdo nezaváhal a všichni se snažili ze všech svých sil. Další stanoviště byla v budově školy: v tělocvičně (zdravověda, pod pečlivým dohledem zdravušek), v jazykovce (křižovatky a dopravní značky) a v učebně 7. třídy (zkušební test).

Ve 13 hodin v tělocvičně bylo rozhodnuto a vyhodnoceno!!! První místo obsadili Katka Machancová a Vojtěch Kuchař, druzí byli Hanka Jahnová a Petr Beran a třetí Adéla Vladiková a Tomáš Bernkopf.  Skvělé výsledky, výborné body a naprostá spokojenost nejen s výkony, ale i s odměnami. Co více si přát? Snad jen neskromné přání – výtečnou reprezentaci naší školy v dalších kolech dopravní soutěže. Veliké poděkování patří všem účastníkům za pečlivé plnění úkolů, učitelům za skvělou organizaci a Městské policii Hranice a Střední zdravotnické škole v Hranicích za výtečnou pomoc při zajištění soutěže.

Děkujeme a těšíme se při dalších akcích.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion