Dub 232015
 

Dnešní sluneční den přinesl úspěch účastníkům Štafetového poháru, který se konal v Přerově. Děti, tentokrát žáci prvního stupně, vystoupaly na stříbrný stupínek a zajistily si tak postup do krajského kola. Osm dívek a osm kluků se nezaleklo a předvedlo, že předávka štafetového kolíku na trati 8 krát 100 metrů a 8 krát 200 metrů není pro ně problémem. Za obrovského povzbuzování i ti nejmladší překonali obavy a přispěli tak ke stříbrnému umístění. Štafetového běhu se zúčastnili tito žáci:

1. třída:
Denisa Kulhánková
Martin Hanzelka
Martin Matějíček
Jakub Martínek

3. třída:
Veronika Vilímková
Karolína Procházková
Barbora Kulhánková
Jakub Pacák
Adam Heger
Andrea Hynčicová

4. třída:
Tereza Zdráhalová
Karolína Miturová
Jitka Vybíralová
David Klinkovský
Roman Čech
Lukáš Kučera
Martin Kučera

Všem závodníkům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy a nám nezbývá než popřát rychlé nohy a kapku štěstí do krajského kola.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion