Bře 112015
 

Takovou hodinu zažili žáci 7. třídy. Hned ráno k nám do výuky zavítala maminka od Arnošta Malenovského s dvěma loveckými pejsky. Arnošt svým spolužákům představil své psí kamarády, měl připravené povídání o jejich rase – border teriérů, dozvěděli jsme se například, že toto plemeno je oblíbeným rodinný a loveckým  pejskem,  vhodné i na psí sporty, je lehce vycvičitelný. Arnošt nám společně s maminkou předvedli ukázky z agilit (agility – je sport se psy, závod podobný koňskému parkuru) a žáci je odměnili zasloužilým potleskem. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion