Bře 112015
 

Na naší škole probíhá už druhý  týden přírodopisná soutěž „Broučkiáda“ do které se mohli zapojit žáci 2. stupně, pro velký zájem se zúčastnili i žáci 3. a 4. třídy. Soutěžící mohou vyhrát nějakou cenu a zároveň se dozví něco zajímavého ze života hmyzu. Stačí pouze vyplnit pár soutěžních otázek, které mají žáci k dispozici. Pokud některou z otázek neví ve škole je spousta kartiček rozmístěných po chodbách, nejen s obrázky brouků a jiných bezobratlých, ale i se správnými odpověďmi. Stačí jen dobře hledat! Zítra budeme v každé třídě losovat vítěze a předávat drobné ceny. Tak hodně štěstí!

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion