Úno 142015
 

Velmi rád jsem přijal pozvání paní ředitelky na tradiční ples školy, pořádaný KRPŠ. Velice se mi zamlouvá reprezentativní prostředí Zrcadlového sálu v hranických kasárnách i každoročně velmi bohatá tombola. Pochválit musím i skvělou organizaci včetně obsluhy občerstvení, šaten a služby u vstupu (rozhodně nejde o pořadí dle důležitosti :-)). Hudebního doprovodu se ujal dlouholetý spolupracovník školy (nejen) v soutěži POP NOTA Radek Kňura s pestrým výběrem převážně moderních skladeb, které byly na můj vkus poněkud hlasité, i když jinak skvěle interpretované. Dočkal jsem se i série klasických plesových tanců (valčík, polka, waltz a čardáš), ale většina přítomných byla spokojenější právě s moderním výběrem skladeb, a to se počítá.

Na rozdíl od předchozích ročníků se nekonalo rozsáhlé vstoupení žáků školy – neměl jsem možnost spatřit country ani roztleskávačky, zato jsem se potěšil pohledem na vystoupení absolventů tanečního kroužku, kteří ve společenských šatech vypadali opravdu překrásně.

Děkuji všem organizátorům i účinkujícím za příjemně strávený páteční večer, i když se jednalo o pátek třináctého.

Vojtěch Urban

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion