Pro 172014
 

Úterý bylo pro žáky třetí třídy nejen dnem pečení cukroví v naší školní jídelně, ale také dnem návštěvy rožnovského skanzenu s jeho vánočním programem. Dopoledne zvládly děti vykrajování lineckých kousků cukroví. K vidění byly nejen tradiční hvězdičky, srdíčka, kolečka, ale také autíčka a dinosauři. Po obědě se druháci a třeťáci vydali na výlet do Rožnova pod Radhoštěm. V kouzelnách valašskách chalupách se děti dozvěděly nejen o zvycích a způsobech oslav vánočních svátků, ale seznámily se starobylou školu a jejím vyučováním. Plni zážitků a dojmů  se spokojené děti vracely domů z výletu až v podvečerních hodinách.

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion