Pro 132014
 

Včerejší večer strávili účastníci tanečního kurzu v sále kulturního domu v Hrabůvce. Mnohé žáky jsem ani nemohl poznat – tak je proměnil společenský šat a účes.Program tanečního večera měli pevně v rukou naši taneční lektoři Martina a David, hudební doprovod zajistila skupina GRIFIS.  Žáci předvedli rodičům a kamarádům základní kroky a několik figur klasických i latinskoamerických tanců a letošní osmáci se už těší, že si kurz v příštím roce zopakují.

Děkuji všem rodičům, zvláště z Hrabůvky, za velkou pomoc při organizaci této závěrečné lekce i všem svým kolegům a paní ředitelce, kteří si našli chvilku času v předvánočním shonu a přijeli nás podpořit a snad se i trochu pobavit.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion