Říj 062014
 

Netrpělivě jsme dnes očekávali příjezd našich slovinských přátel. Plánovaný příjezd mezi 4 a 5 hodinou se byl spíš z říše zbožných přání, nicméně o čtvrt na šest jsme obdrželi informaci, že už jsou za Prostějovem. Hurá! To jsou za půl hodinky tady! Po šesté hodině už před školou postával pěkně nervózní hlouček rodičů, dětí i učitelů.

V 7 hodin konečně dorazili – za zdržení byla zodpovědná nejen rekonstrukce dálnice (nebo co to vede z Brna do Olomouce), ale i přítomnost pěveckého sboru, který nekompromisně unesl autobus i s našimi dětmi na párty do Hranic. Škoda, že alespoň dospělí nejsou zodpovědnější.

Mé vřelé díky patří rodičům, kteří trpělivě a bez protestů a stížností čekali a nakonec se dočkali. Doufám, že spolu se slovinskými dětmi prožijí hezké chvíle.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion