Čvn 272014
 

Dnešním dnem jsem úspěšně zakončili školní rok 2013/2014 a všem žákům začaly zasloužené prázdniny. Pro deváťáky to byl úplně poslední den na základní škole, a tak se loučili se školou i učiteli. Zjistili také, že pomalu končí dětská léta strávená boji mezi sebou i s učiteli a začíná období zodpovědnosti za své činy a rozhodnutí.

Deváťáci, přeji Vám z celého srdce, ať se neztratíte v rozbouřených vlnách života, ale s pomocí znalostí a zkušeností získaných i na naší škole postavíte pevné plavidlo, se kterým dokážete plout životem, kam budete chtít a doufám, že občas zakotvíte i v přístavu naší školy.

Vojtěch Urban

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion