Čvn 262014
 

V úterý 24. 6. jsme s žáky 7. a částí 5. a 8. třídy vyrazili na školní výlet do zábavného HEIPARKU v Tošovicích. Ještě před tím byla naše zastávka ve Fulneku, kde jsme navštívili expozici věnovanou jednotlivým etapám života učitele národů Jana Amose Komenského. Expozice byla umístěna v areálu bývalého bratrského sboru s modlitebnou, bratrskou školou a zahradou z konce 15. století. Na náměstí jsme si dali rozchod na zmrzlinu a pokračovali na krátkou prohlídku kostela sv. Josefa s podzemní kryptou. Žáci se ale nejvíce těšili na bobovou dráhu v Tošovicích, kde jsme dojeli kolem poledne. Každý si zajezdil na bobové dráze, zaskákal na trampolínách, vyzkoušel horolezeckou stěnu a divokého býka. Někteří prošli lanové centrum a pár otužilců se koupalo v přírodním bazéně. Myslím, že se výlet vydařil a nikomu se nechtělo zpátky domů…

 

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion