Kvě 162014
 

Ve čtvrtek 15.5.2014 se konalo oblastní kolo Dopravní soutěže v Hranicích.

Studené, deštivé, větrné počasí si s námi hrálo. Dopravní hřiště praskalo ve švech. Hranické školy a školy z okolí vyslaly nejlepší dopravní talenty. Po slavnostním zahájení jsme se s  plným nasazením pustili do prvních dvou disciplín. Jízda zručnosti chtěla soustředění a přesnost. V takovém počasí to bylo velmi náročné. Jízda na dopravním hřišti zase vyžadovala znalosti dopravních situací a značek. Další dvě disciplíny byly v budově Střední zdravotní školy. Tam bylo krásně teploučko, a tak testy BESIPu bylo radost vyplňovat. Zdravověda pod vedením p.uč. Maršálkové a studentů, kteří věrně napodobili úrazy, které jsme měli správně ošetřit. Všechny čtyři disciplíny jsme splnili a měli chvíli oddechu.
Výsledky :

Družstvo mladší  – I. kategorie, obsadilo 7. místo, bylo ve složení :
Nikola Mořkovská
Alena Částečková
Vojtěch Rác
Jaromír Kuchyňka
Družstvo starší  – II. kategorie, obsadilo krásné 3. místo, (jen o jeden jediný bod nám uniklo postupové místo), družstvo bylo ve složení
Kateřina Machancová
Nikola Skřičilová
Tomáš Bernkopf
Jan Šrom
Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion