Dub 252014
 

Naše škola se přihlásila do sportovního projektu Česko sportuje. Tento projekt si klade za cíl podpořit rozvoj sportovních aktivit u žáků základních škol. Budeme plnit sportovní disciplíny v rámci hodin tělesné výchovy. O jaké disciplíny se jedná? Běh na 60 m, skok z místa, hod kriketovým míčkem…. Kromě startovacího balíčku, který obsahuje míče, švihadla a další sportovní pomůcky. Obdrželi jsme i sportovní knížky pro žáky 1. – 3. třídy

Tito žáci  budou navíc plnit nejen sportovní úkoly, ale i úkoly týkající se zdravého životního stylu. Doufáme, že rodiče nám s touto aktivitou a kontrolou plnění úkolů pomohou. Za snahu a  píli při plnění úkolů budou žáci odměněni samolepkou za splnění úkolu. Vyhodnocení projektu proběhne v září.

Patronkou projektu pro naši školu je Veronika Vítková, olympijská reprezentantka ze zimních olympijských her.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion