Dub 232014
 

Ve středu 23. dubna jsme již tradičně na naší škole oslavili Den Země. Tento ekologicky motivovaný svátek upozorňuje lidi na dopady a ničení životního prostředí a i my si připomínáme jeho význam po celý týden. Mladší žáci 5. třídy se pustili do úklidu v okolí školy, chtěli jsme vyčistit a posbírat to, co do přírody nepatří a výsledkem byly plné plastové pytle. Naštěstí nám k tomu bylo dopřáno krásné počasí, tak jsme si tento den na čerstvém vzduchu pěkně užili. Na konci týdne si ještě zasoutěžíme na již tradiční přírodovědné soutěži „Zlatý list“ Na Střelnici v Hranicích.

 

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion