Dub 082014
 

Dnešní počasí nám předvedlo všechny své jarní nálady – užili jsme si sluníčka, větru i deště. A který jiný den by byl vhodnější k přivítání jara než právě tento?

Žáci se představili s již klasickým pásmem „Neseme Mořenu…“, se kterým loni sklízeli úspěchy na soutěžích. Poté, co jsme Mořenu pohřbili, začalo se povážlivě smrákat, a tak následoval rychlý přesun do školy, ve které si každý mohl vyrobit něco na památku, nazdobit perníček pro mlsný jazyk nebo nakoupit některý z krásných výrobků nabízených v tělocvičně.

Velké díky patří všem organizátorům  a účinkujícím, ale i Vám, rodičům, že jste k nám zavítali a oželeli odpolední práci na zahrádce.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion