Úno 192014

(oli) O víkendu 15. – 16. února se v Ostravě konal letošní první turnaj série Českého poháru, který slouží závodníkům k nominaci na republikové šampionáty. Do závodu nastoupilo více jak 900 judistů z 168 oddílů z šesti států (Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko, Ukrajina a Bělorusko).  Žáci naší školy Roman Chytrý a David Šatánek vybojovali v této silné konkurenci medaile.

Roman Chytrý bojoval v kategorii mladších žáků do 55 kg. Jen jednou podlehl a vybojoval bronzovou medaili. Připsal si tak do Ranking listu ČR prvních devět bodů. Dorostenec David Šatánek bojoval ve váze do 50 kg. Také jen jednou podlehl a získal stříbrnou medaili. S jedenácti body se zařadil na průběžné druhé místo v Ranking listu ČR.

WP_000542