Led 302014
 

Tak a je to tady. Půl rok utekl jako voda a nastal den pololetního vysvědčení. Ve škole se opět objevili piráti, princezny, čarodějnice, kouzelníci a kovbojové. Děti prvního stupně totiž čekala za jejich půlroční snažení odměna v podobě již tradičního karnevalu. Přípravy maškarního rejdění se s radostí zhostila žákovská rada. Všem se dnešní den moc líbil a doufáme, že se příští rok dočkáme stejné přízně našich žáků a podpory učitelů. Velké poděkování patří všem členům žákovské rady a paní učitelce Kučerové.

Za žákovskou radu Simona Nováková a Veronika Ošťádalová.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion