Led 202014
 

Náš výjezd do Slovinska se rychle blíží a v příštím týdnu začnou intenzivní přípravy, včetně jazykového kursu. Další lahůdkou bude hromadná videokonference, kde žáci poprvé uvidí tváří v tvář své slovinské protějšky a dostanou příležitost se představit.

Ani naše partnerská škola z programu Comenius, Pod goro, nelení. Krom příprav na náš příjezd a organizace našeho pobytu i výjezdů, pracují intenzivně na průzkumu Čech, Moravy a Slezska.  Stejně jako my jsme poznávali (alespoň na mapě) krásy Slovinska, zajímavosti, národní pokrmy a osobnosti, tak i žáci ve Slovinských Konjicích zkoumali naše reálie.  Jejich představu o České republice si můžete prohlédnout na několika snímcích.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion