Pro 182013
 

V minulém týdnu jsme společně s prvňáky propluli adventem až ke Štědrému dni a vánočním svátkům. Dozvěděli jsme se, jak lidé v dávných dobách prožívali adventní čas a připravovali se na Vánoce.Už víme, co dělaly Lucie, Barborky, připomněli jsme si vánoční zvyky, zazpívali  si koledy, ulovili vánočního kapříka a těšili jsme se na pečení cukroví.

Společně s paní vychovatelkou jsme se včera pustili do díla a práce spolu s veselou písničkou nám šla pěkně od ruky. S chutí a elánem děti vykrajovaly hvězdičky, andílky, srdíčka a další dobroty.  V družině je slepily a teď zbývá úkol nejtěžší, na všem si pochutnat. V pátek se těšíme na nadílku a společné zpívání  všech tříd  u našeho vánočního stromu.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion