Pro 032013
 

I když to v ulicích zatím moc nevypadá, tak Vánoce se blíží mílovými kroky. Na adventních věncích jsme zapálili první svíce a nastal čas tradičního drahotušského vánočního jarmarku. Děti prodávaly vlastnoručně tvořené výrobky, vedle se kouřilo ze stánku z občerstvením a i bez sněhu se pomalu vkrádala předvánoční nálada. Zlatým hřebem bylo rozsvícení vánočního stromku (na první pokus) spojené s vystoupením žáků ze školy i školky.

Věříme, že si i do příštího roku udržíme náskok, který máme před Hranicemi (tam rozsvěcují stromek až zítra) a společně se zase sejdeme pod (před)vánočním stromkem.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion