Pro 022013
 

V pátek jsme se i my malí zapojili do příprav na advent. Těšili jsme se, že si vytvoříme svůj adventní věneček. S chutí  jsme se pustili do díla.  Zjistili jsme, že  není jednoduché  věneček obalit a vyzdobit. Dílko se všem podařilo a odměnou byly rozzářené dětské oči a úsměv na tváři nad vlastním dílkem. Na osadním výboře jsme ještě shlédli výstavu adventních věnců a můžeme se těšit na Vánoce.

A co nás ještě v prosinci čeká? Příští týden budeme spolu s našimi mladšími kamarády putovat za Ježíškem , čeká nás pečení cukroví a vánoční punč s dárečky v naší třídě. Už se těšíme!

Response code is 404

 

 

 

 

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion