Říj 162013

My, žáci 6. a 7. třídy ze ZŠ Drahotuše jsme se 9. a 10. října zapojili do projektu 72 hodin – Ruku na to! Jednalo se o tři dny dobrovolnických aktivit po celé ČR. Chtěli jsme zlepšit místo, kde žijeme a proto jsme se připojili k tisícům dobrovolníků po celé naší zemi. Žáci 7. třídy vyrazili už ve středu k „Hadím vodopádům“ za naší školou, kde se zasloužili o úklid koryta a břehu potoka, který byl silně zanesen odpadky. Žáci 6. třídy uklízeli od školy směrem k náměstí zase ve čtvrtek odpoledne. O tom jak moc jsme se snažili zlepšit naše okolí, svědčí 6 pytlů plných odpadků. Jako odměna nám byl dobrý pocit z vykonané práce, šátky z logem projektu a něco dobrého na zub.