Čvn 282013

V pátek 28. června nám skončil další školní rok. Žáci i učitelé si budou moci konečně oddychnout od školních lavic.

Ale někteří odcházejí natrvalo. Letošní deváťáci se k nám po prázdninách budou vracet už jenom na návštěvu, na kterou se budeme vždy těšit – zajímá nás, jak se jim bude dařit na střední škole, jak se bude vyvíjet jejich názor na život i svět kolem nich, …

A tak nás čekalo loučení. Deváťáci si jedno odbyli již v úterý v Hranicích na zámku, druhé, tentokrát plně v jejich kompetenci, proběhlo v pátek po rozdání závěrečných vysvědčení.

Základní školní docházku a letošní školní rok ukončili žáci devátého ročníku slavnostním posledním zazvoněním na školní zvon.

Přeji všem pohodové prázdniny, učitelům i žákům hodně odpočinku k nabrání nových sil a deváťákům úspěšný start do života, ve kterém už přestáváte být dětmi.