Čvn 052013
 

Tak jak se již stalo zvykem i prvňáci a druháci v rámci tělesné výchovy zahájili plavecký výcvik. Po nezbytném rozdělení do družstev na pokročilé, plavce a neplavce , se děti v pátek pustily do zvládání plaveckých dovedností. Po překonání prvních obtíží se již ve vodě všichni usmívají a snaží se zvládnout a naučit co nejvíce z plaveckých dovedností. Škoda, že největší skupina dětí je neplavců a tak na ně čeká nejobtížnější úkol a to zbavit se strachu z vody a překonat sám sebe. Věříme, že se to dětem podaří, Vy rodiče buďte nápomocni a s dětmi také plavecký areál ve svém volném čase navštěvujte. Podívejte se, jak jsme šikovní, a jak se nám plavání na Plovárně daří.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion