Led 172013
 

Dnešní den je výjimečný. Taková příležitost se naskytne jen jednou za rok.

Podobnými větami jsou každoročně lákáni rodiče na prohlídku školy. Naši školu můžete navštívit kdykoli a nahlédnout do hodiny také jistě nebude po předchozí domluvě s vyučujícím žádný problém.

Přesto i u nás máme tento „výjimečný“ den. Jen dnes můžete dostat na prohlídku školy průvodce, jen dnes se můžete zapsat do pamětní knihy a letos poprvé jen dnes můžete dát svůj hlas nejlépe nazdobenému slavnostnímu stolu.

Přijďte, i když už asi výuku nestihnete. Odpoledne na Vás čekají nejrůznější dílničky a lépe než obvykle nazdobená škola. Přijďte i s budoucími prvňáčky – něco si vyrobí, poznají školu i paní učitelky a budou se jistě těšit na září.

  Jeden komentář na “Přijďte dnes za námi do školy”

  1. Vážení, srdečně vám děkujeme za pozvání a milé přijetí. Velice se nám ve čtvrté třídě, ve škole, na dílničce i na obědě v jídelně líbilo! Oceňujeme váš přístup a možnost strávit den ve škole se synem. Díky.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion