Pro 202012

V pátek 14.12. zakončili závěrečnou taneční lekci žáci 8. a 9. třídy v sále kulturního domu v Hrabůvce a předvedli svým rodičům a kamarádům, co se v kurzech naučili. Program byl zahájen společným country tancem s názvem Zuzana, v průběhu večera žáci předvedli i jive, blues, waltz, mazurku a nechyběl ani valčík a polka. Na závěr proběhla i volba nejsympatičtějšího páru večera a tím se stal Roman Částečka a Simona Nováková. Přestože byli žáci nervózní ze své veřejné taneční premiéry a občas se jim zapletly nohy, zvládli to na jedničku.                                                                                                                                                                                                                                                                  Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kdo se podíleli na organizaci této akce.