Pro 182012

„Berušky“

Děti z I. třídy „Berušky“ předvedly pohádku „O stromečku“, společně si zarecitovaly a zazpívaly svým rodičům a blízkým, popřály jim veselé Vánoce. Za odměnu dostaly děti dárečky a sladkosti. U stolečků si děti vyrobily s rodiči svícen z jablíčka, ochutnaly vánoční cukroví a prohlédli si svátečně vyzdobenou mateřskou školu.Domů jsme všichni odcházeli předvánočně příjemně naladěni.

„Sluníčka“

Ve II. třídě „ Sluníčka“ jsme prožili kouzelné odpoledne s hojnou účastí rodičů a rodinných příslušníků dětí mateřské školy. Nejdříve rodiče zapojili svou fantazii při zdobení pomeranče stuhami, řebíčkem, a jinými ozdůbkami. Potom děti vystoupily u stromečku s krátkým vánočním programem, následovalo překvapení, děti přinesly cukroví, které samy upekly ve školní jídelně. Po předání přáníček a sladkostí, ochutnání cukroví jsme se obohaceni o krásný zážitek rozešli.